Sítě proti hmyzu

Dokonalé řešení ochrany proti dotěrnému hmyzu.
Jsou užitečným pomocníkem v letních měsících.

  • Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken.
  • Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže a vysokou užitnou hodnotou.
  • Jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení.

 

Pevné okenní sítě rámové

Chcete si vychutnat příjemný letní vzduch a zároveň relaxovat ve svém domě? Pak si nezapomeňte udržovat nepříjemné škůdce, jako jsou mušky, vosy nebo dokonce pyl, venku. Takové pohodlí Vám zajistí právě pevné okenní sítě, které jsou kompatibilní s většinou oken. Jejich rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů.

 

Pevné dveřní sítě rámové

Křídlové dveřní sítě jsou řešením ochrany proti hmyzu a pylu, díky kterému můžete relaxovat a snadno dýchat. Stabilní a snadnou variantou jsou sítě s pevným rámem. Díky samozavíracím pantům jsou dveřní sítě jednoduché, pohodlné a snadno použitelné.

 

Rolovací sítě

Pro ničím nerušený klid v noci a hygienické a pohodlné prostředí bez hmyzu během dne je perfektní volbou rolovací síť proti hmyzu. Ideální řešení pro úsporu prostoru. Roztažená síť Vás díky jemné síťovině ochrání před hmyzem, pokud se nepoužívá, zatahuje se zpět do hliníkového pouzdra.

 

Plisé sítě dveřní

Plisé dveřní sítě jsou velmi oblíbenou volbou pro domácnosti a nabízejí stylové a architektonické řešení ochrany proti hmyzu. Tyto sítě jsou velmi snadno použitelné – lehké otevírání a zavírání. Jsou schopné zastavit kdekoli v libovolné poloze. Práh může být v profilu nebo 3 mm vysokém PVC pásu, což je ideální pro situace, kdy je vyžadován přístup k invalidnímu vozíku.

 

Posuvné sítě dveřní

S nainstalovanými posuvnými dveřními sítěmi budete konečně svobodní, jednou provždy, bez much, komárů a dalšího nepříjemného hmyzu. Posuvné dveřní sítě proti hmyzu jsou úsporné a lehké řešení, které lze snadno přizpůsobit většině dveří, a to přidáním rámů nebo lišt.

… pro výběr vhodné sítě pro Váš projekt nás neváhejte kontaktovat.