Venkovní stínění

 

Venkovní žaluzie jsou aktuálně nejrozšířenějším exteriérovým stíněním, kterým si můžete plynule regulovat přirozené osvětlení a plní moderní požadavky architektury. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

Venkovní rolety mají stále svoji oblibu, jelikož jsou nejen stínící prvek, ale i bezpečnostní a izolační. Tepelná izolace je zaručena použitím nejlepších materiálů tj. vysoce kvalitní hliník plněný polyuretanovou pěnou. Rolety vytvářejí vyrovnané klima a zároveň snižují hluk.

Screenové rolety jsou stále více oblíbené díky svému modernímu vzhledu. Využívají se jako estetický prvek s funkcí ochrany proti slunečnímu záření a zabraňují průniku tepla do interiéru. Hlavní přednostní screenových rolet je použití speciálních technických látek, které umožnují částečný prostup do interiéru a vizuální kontakt s okolím a zároveň dostatek soukromí. Dají se také využít k zastínění pergol nebo zimních zahrad. 

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí.