Textilní rolety

Textilní rolety nabízí alternativu ke klasickým žaluziím.

Jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Nabídka látek a  barev umožňuje velký výběr intenzity zastínění a barevného sladění. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu. Textilní rolety se montují na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna.

Jejich předností je dokonalé zastínění interiéru.

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ jednoduchá textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.
COLLETE PLUS, XL S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI Textilnií roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.
OPTIMA, OPTIMA MINI S KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI je roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je plastový. Látka je vedena v plastových vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna.
STREAM PLUS, STREAM S BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ Textilní roletka tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.
LEGEND PRO STŘEŠNÍ OKNA Textilní roletka s dokonalyým designem a reprezentativniím vzhledem, ovládaná pružinou v hřídeli přímo určená pro montáž do křídla střešního okna.
OPUS BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ je volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.